IV kolejka: Konopnica - Jutrzenka Warta 2:6 (1:2)
Kanonada w Konopnicy!!! Dzikie Drużyny w historii!

26 sierpnia 2018 07:45

W meczu IV kolejki, w niedzielę 26 sierpnia Jutrzenka wygrała w Konopnicy wysokim wynikiem 6:2! Z meczu prowadzona była relacja na żywo.

Relacja z meczu:

5 min. - strzał Roberta Jareckiego obronił bramkarz;

9 min. - akcja sam na sam Karola Korskiego - obronił bramkarz - dobitka Piotra Kobierskiego wylądowała w siatce, ale sędzia dopatrzył się spalonego!;

17 min. - strzał głową Macieja Dudka, tuż obok okienka;

24 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - obok słupka;

29 min. - strzał z dystansu Bartosza Krogulca obronił z trudem bramkarz;

30 min. - po rykoszecie piłka przelobowała Tomasza Kwiatkowskiego - 1:0 dla Konopnicy!;

34 min. - strzał z rzutu wolnego Roberta Jareckiego w mur - dobitka z 16 metrów debiutanta Karola Korskiego dała nam wyrównanie - 1:1!

39 min. - po podaniu Kacpra Pipczyńskiego - gola z bliska zdobył Karol Korski - co za debiut!!! - 1:2!;

49 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego - bramkarz obronił;

51 min. po akcji Karola Korskiego gola zdobył Piotr Kobierski - 1:3!!!;

55 min. - strzał głową Kacpra Pipczyńskiego minął bramkę gospodarzy;

62 min. - strzał z dystansu zawodnika Konopnicy minął nasze okienko;

64 min. - Tomasz Kwiatkowski broni instynktownie strzał  zbliska;

65 min. - po faulu Macieja Dudka rzut karny na gola zamienił zawodnik MLKS-u, choć Tomasz Kwiatkowski był bliski obrony! - 2:3;

70 min. - piekna akcja Juve - piłka jak po sznurku - Korski, Krogulec, Kobierski podał do Macieja Dudka i gol dla Juve - 2:4!;

75 min. - strzał głową Emiliana Sulgana - tuż obok słupka;

78 min. - strzał z dystansu Emiliana Sulgana - tuż obok słupka;

81 min. - Tomasz Kwiatkowski obronił strzał z bliska!;

88 min. - faulowany w polu karnym Maciej Dudek - z 11 metrów gola zdobyl Piotr Kobierski - 2:5!!!

89 min. - po podaniu Michała Zabielskiego gola zdobył Maciej Dudek - 2:6!!!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Graczykowski (k), Bednarek, Zabielski - Korski (od 86 min. Młotkiewicz), Paprota, Krogulec (od 72 min. Sulgan), Jarecki - Kobierski, Dudek (od 90 min. Michalski). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Bednarek, Paprota, Korski. Widzów około 50, w tym za Juve 15. Sędziował Patryk Kamyk.

W następnej kolejce, w niedzielę 2 września o godzinie 17.00 podejmujemy w Warcie lidera z Brąszewic!

W sobotę na naszym stadionie odbył się XXI turniej "Dzikich Drużyn". Wystartowało w nim 15 zespołów, w sumie ponad 100 zawodników. W kategorii do 14 lat triumfował zespół AC Pajace z Warty, zaś w kategorii open - FC Błaszki! Królem strzelców został Dominik Szczawiński - 11 goli, najlepszym bramkarzem - Hubert Szymański, zawodnikiem - Dawid Kielembryt, zaś nagroda faip play została przyznana dziewczętom  z zespołu Kabaczki. Nagrody w turnieju ufundował Burmistrz Gminy i Miasta Warta - pan Jan Serafiński!